سریال انقلاب زیبا

قسمت ۱۸

انقلاب زیبا مجموعه تلویزیونی توسط بهرنگ توفیقی کارگردانی شد. نویسندگی این برنامه را، حامد عنقا و تهیه‌کنندگی آن را رامین عباسی‌زاده به عهده داشتندکه از شبکه یک پخش شد.
این مجموعه ماجراهای زندگی زیبا و حامد را روایت می‌کند.این دو نفر در یک مؤسسه رسانه‌ای همکار هستند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند با هم ازدواج کنند، اما جابر پدر زیبا در کودکی، زیبا و مادرش را ترک کرده و از کشور خارج شده است. از طرفی پدر حامد در مبارزات قبل از انقلاب در زندان‌های حکومت پهلوی کشته شده و او با مادر خود زندگی می‌کند. زیبا در خانواده‌ای با تفکرات مدرن بزرگ شده و در این زمینه تفاوت‌های فرهنگی با حامد دارد، اما با وجود این هر دو به یکدیگر علاقه‌مندند. حامد و زیبا در تدارک برگزاری مراسم عروسی هستند که اتفاقی غیرمنتظره روی می‌دهد. بازگشت پدر زیبا از خارج پس از سال‌ها باعث یادآوری خاطره و ماجرای تلخی در گذشته می‌شود که خانواده‌ها را تا مرز ازهم پاشیدگی پیش می‌برد.

تیتراژ سریال انقلاب زیبا

موسیقی تیتراژ انقلاب زیبا با آهنگسازی امیر توسلی و خوانندگی محمدرضا علیمردانی اجرا شده است.علیمردانی که علاوه بر تیتراژ سریال بخش هایی از مجموعه را نیز به صورت دکلمه خوانی اجرا می کند در مجموعه سقوط یک فرشته نقش مخطبان صدای او را در نقش شیطان میشنیدند.

بازیگران سریال انقلاب زیبا

آتیلا پسیانی ، آزاده صمدی ، فریبا کوثری ، مجید مظفری ، علیرضا کمالی ، شقایق فراهانی ، مجید واشقانی ، نوش آفرین رحمانی ، ماریه تهرانچی ، فهیمه جلوخانی ، کیان محمدی ، غلامرضا صادقی ، نیوشا مدبر و… در این سریال ایفای نقش میکنند.

برخی عوامل اصلی سریال: سرپرست گروه کارگردانی: مجید فاضلی، دستیاران کارگردان: عارفه رشیدی، حسین فنائیان، مهدی عباسی­زاده، منشی صحنه: غزل رشیدی، مدیر تولید: مهدی بدرلو، مدیر برنامه­ریزی: فرزاد رحمانی، طراحان صحنه: محسن نصرالهیو … می باشند.

برای دیدن قسمت های دیگر سریال اینجا کلیک کنید.

پاسخ

Please enter your comment!
Please enter your name here