سریال جستجو در شهر

قسمت ۲۲

جستجو در شهر یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۸۱ به کارگردانی حسن هدایت. است .این مجموعه به نویسندگی فرهاد توحیدی و تهیه‌کنندگی سعید تهرانی یگانه می‌باشد. سریال جستجو در شهر از شبکه تهران پخش شد. این مجموعه در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تهیه شد.
این مجموعه داستان ستوان مسعود امینی دانشجوی ممتاز دانشکدهٔ افسری در سال ۱۳۵۶ است.او در قسمت تجسس خدمت می‌نمود.او در حین پی‌گیری پرونده مواد مخدر به سرنخ‌هایی دست پیدا می‌کند. این سرنخ ها نهایتاً ریشه اصلی آن به نظام شاهنشاهی می‌رسد. به همین دلیل از پیگیری پرونده منع می‌شود.اما به دلیل سماجت وی در تعقیب پرونده خشم فرمانده را برمی‌انگیزد. آنان پس از پرونده سازی برای او موجبات بیست سال حبسی را برایش فراهم می‌آورند. پس از انقلاب اسلامی وی همراه با سایر زندانیان سیاسی آزاد میشود.او با دریافت اطلاعات محرمانه‌ای دربارهٔ اجلاس سران کشورهای اسلامی پی به توطئه‌ای میبرد . این برنامه در جهت اخلال و ناامنی در برگزاری کنفرانسی بوده است و… .

بازیگران سریال جستجو در شهر عبارتند از:

دانیال حکیمی. بهمن دان. اسفندیار مهرتاش. الیکا عبدالرزاقی. خسرو دستگیر. سیامک اشعریون. شوکا زندباف. عبدالرضا اکبری. مجید عبدالعظیمی. محمد برسوزیان. مونا بیگی. مهناز فصاحتی. نگار فروزنده. .هرمز هدایت.

برای دیدن قسمت های دیگر سریال اینجا کلیک کنید.

پاسخ

Please enter your comment!
Please enter your name here