سرنوشت یک مبارز

قسمت ۲۲

سرنوشت یک مبارز یا گی‌بک (به کره‌ای: 계백) مجموعهٔ تلویزیونی محصول کشور کرهٔ جنوبی است .این مجموعه با بازی لی سئو جین، چو جائه هیون، اوه یون سو و سونگ جی هیو می‌باشد. این مجموعه در ژانرهای تاریخی و اکشن در ۳۶ قسمت ساخته شده است.
داستان این مجموعهٔ تلویزیونی زندگی‌نامهٔ ژنرال گی‌بک را شامل می‌شود. یکی از ژنرال‌های باتدبیر تاریخ کره و باکجه که گویند آوازه اش تا امپراتوری روم هم رفته بود. لی سئو جین، که رهبری آخرین نبرد باکجه و شیلا به نام نبرد هوانگ‌سان‌بئول را بر عهده داشت.

خلاصه سریال سرنوشت یک مبارز عبارتند از:

داستان از کودکی ژنرال گی‌بک شروع می‌شود. او در شهر سابی متولد می‌شود و در نوجوانی فنون شمشیرزنی را از پدرش می‌آموزد. گی‌بک عاشق دختری به نام ایوانگو می‌شود. و همزمان شاهزاده اویجا نیز به او علاقه‌مند است. شاهزاده با دسیسه با ایوانگو ازدواج میکند. از آن پس گی‌بک جنگاوری‌های قهرمانانه‌ای می‌کند و نزد مردم بسیار محبوب می‌شود. اما این حسادت امپراتور اویجا را برمی‌انگیزد و موجب می‌شود تا گی‌بک را ۱۲ سال خانه‌نشین کند. در این زمان گی‌بک با یکی از فرماندهان زیردستش ازدواج کرده و صاحب دو فرزند می‌شود. زمانی که باکجه در وضعیت بسیار بدی قرار می‌گیرد پادشاه به ناچار گی‌بک را بازمی‌گرداند. و باکجه سرانجام در جنگی عظیم قرار می‌گیرد و نابود می‌شود. ژنرال گی‌بک نیز در همین جنگ کشته می‌شود.

بازیگران سریال سرنوشت یک مبارز عبارتند از:

لی سئو جین در نقش ژنرال گی‌بک. لی هیون-وو (بازیگر) در نقش نوجوانی گی بک. سونگ جی هیو در نقش ایون کو. پارک ایون بین در نقش نوجوانی ایون کو. چو جائه هیون در نقش پادشاه اویجا.
نو یانگ هاک در نقش نوجوانی اویجا. لی مین هو (هنرپیشه، زاده ۱۹۹۳) در نقش نوجوانی برادر ناتنی گی بک:موگیون. کیم هیون سانگ در نقش برادر ناتنی گی بک:موگیون. اوه یون سو در نقش ساتک بی.

برای دیدن قسمت های دیگر سریال اینجا کلیک کنید.

پاسخ

Please enter your comment!
Please enter your name here