سریال پریا

قسمت ۱۵

پریا برای پخش در شبکهٔ ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران تولید شد. این مجموعه در ۳۶ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای تولید و به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفهاست. نویسندگی این سریال توسط سعید فرهادی انجام شد. احسان خواجه امیری نیز خواننده تیتراژ پایانی این سریال می‌باشد.
قصه از جایی آغاز می‌شود که «پریا» با بازی لادن مستوفی پس از چند سال دوری از ایران به کشور بازمی‌گردد. در شرایطی که پریا همچنان از ازدواج قدیمی اش سرخورده است.او وارد رابطه‌ای عاطفی با کیوان، پسرخاله‌اش (امیرحسین آرمان) می‌شود. زوج تازه به امید آغاز زندگی تازه، مشکلات را یک به یک از سر راه برمی‌دارند. اما برخی اتفاق‌ها ادامه رابطه عاشقانه این زوج را به خطر می‌اندازد. اتفاق‌هایی که همه خانواده را درگیر خود می‌کند.
مجموعه «پریا» جسورانه‌تر از سریال‌هایی که پیش از این دربارهٔ ایدز ساخته شده، دشواری‌ها و گرفتاری‌های این بیماران و اطرافیانشان را به نمایش میدهد. این سریال ابعاد تازه و شاید درک نشده‌ای از بیماری ایدز را به نمایش می‌گذارد.

بازیگران سریال پریا عبارتند از:

لادن مستوفی. امیرحسین آرمان. محمود پاک نیت. افسانه بایگان. امیررضا دلاوری. کمند امیرسلیمانی. عمار تفتی . رامتین خداپناهی. محمدهادی قمیشی. ساغر شکوری. محمدرضا شیرخانلوریا. روژان تقی‌زاده. مصطفی کیهان

برای دیدن قسمت های دیگر سریال اینجا کلیک کنید.

پاسخ

Please enter your comment!
Please enter your name here